Game for one
Winiarski Ryszard (1936-2006)
ID: 393
64 x 64 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "game for one / winiarski ‘88"
Datowanie
1988
Proweniencja:
- kolekcja prywatna, Polska