Dyptyk ze św. Barbarą i św. Jerzym, początek lat 50. XX w.
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 5310
14 x 18,8 cm
gwasz na podrysowaniu ołówkiem/papier
Datowanie
początek lat 50. XX w.
Proweniencja
- sygn. p. d.: "J. N." (ołówkiem);
- szkice (ołówkiem)