Dyptyk ze św. Barbarą i św. Jerzym, początek lat 50. XX w.

ID: 5310

Proweniencja

14 x 18,8 cm

gwasz na podrysowaniu ołówkiem/papier

Datowanie

początek lat 50. XX w.

- sygn. p. d.: "J. N." (ołówkiem);

- szkice (ołówkiem)