Duchowny podczas liturgii, 1952
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 5823
27,6 x 16,7 cm w św. p-p.
akwarela, ołówek, długopis/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "J. N. 52" (tuszem)
Datowanie
1952
Proweniencja