Drzwi
Gostomski Zbigniew (1932-2017)
ID: 3530
34 x 27,7 cm w św. p-p
technika mieszana/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: Z Gostomski 2001 (ołówkiem)
Datowanie
2001