Dachy, 1977

ID: 6543

Proweniencja

- zakup w Galerii na Zapiecku, Warszawa; - kolekcja prywatna, Stany Zjednoczone

92 x 65 cm

olej/płótno

Datowanie

1977

- sygn. i dat.: "Sienicki / Jacek / 77";
- pieczątka [nieczytelna];
- naklejka: "Regine i Jerzy Milobedzki / Art collection / Do not remove this sticker / Author: Jacek Sienicki / Title: Dachy   Yr.  1977  /  Dim. 66 x 92   Media: olej na plotnie  /  Origin: Galeria na Zapiecku Warszawa"