Cmentarz żydowski w Warszawie

ID: 6621

Proweniencja

55,5 x 83,7 cm

fotografia, technika własna/płótno

Sygnatura

sygn. i opisany na odwrocie: "„CMENTARZ ŻYDOWSKI W WARSZAWIE” / WYM. 83,5 x 55,5 cm. / EGZ. NR. 2 / JANUSZ BĄKOWSKI"