Ciała niebieskie

ID: 2034

Proweniencja

29,5 x 41,5 cm

technika mieszana, papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "JTarasin 91"

Datowanie

1991

na odwrocie oprawy pieczęć: WOJEWÓDZKI KONSERWATOR ZABYTKÓW / "w Krakowie / Przedmiot nie podlega zakazowi / wywozu za granicę"