Ciała niebieskie
Tarasin Jan (1926-2009)
ID: 2034
29,5 x 41,5 cm
technika mieszana, papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "JTarasin 91"
Datowanie
1991
na odwrocie oprawy pieczęć: WOJEWÓDZKI KONSERWATOR ZABYTKÓW / "w Krakowie / Przedmiot nie podlega zakazowi / wywozu za granicę"
Proweniencja