Chrystus - praca dwustronna

ID: 6118

Proweniencja

- dar artysty; - kolekcja prywatna, Polska

36,5 x 27 cm

akwarela, gwasz/tektura

Sygnatura

sygn. na odwrocie: "J. Nowosielski"

na odwrocie szkice budynków i wnętrz sakralnych