Chrystus - praca dwustronna
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 6118
36,5 x 27 cm
akwarela, gwasz/tektura
Sygnatura
sygn. na odwrocie: "J. Nowosielski"
Proweniencja
- dar artysty; - kolekcja prywatna, Polska
na odwrocie szkice budynków i wnętrz sakralnych