Chrystus frasobliwy
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 6762
ok. 30 x 22 cm
ołówek/pergamin
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. N."
Stan zachowania: zagięcia papieru
Proweniencja