Chrystus, lata 50. XX w.

ID: 7139

Proweniencja

- dar artysty; - kolekcja prywatna, Polska

30 x 21 cm

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N."

Datowanie

lata 50. XX w.

Stan zachowania: drobne przetarcie papieru u dołu