Chance vertical game 5 x 5
Winiarski Ryszard (1936-2006)
ID: 390
130 x 5 x 3,5 cm
akryl, ołówek/deska
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "chance/ vertical / game / 5 x 5 / winiarski / 81"
Obiekt wystawiany: Muzeum Modern Art Fulda, Hünfeld
Datowanie
1981
Certyfikat autentyczności wydany przez spadkobierczynię artysty.
Proweniencja:
- kolekcja Gerarda Jürgena Bluma (do 2000 roku)
- kolekcja prywatna, Berlin