Bilard, 2000
Ziółkowski Jakub Julian (1980-)
ID: 4455
49 x 58,5 cm w świetle ramy
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Z J J ZIÓKOWSKI [sic!] 2000"
Datowanie
2000
na krośnie: "1997 ziółkowski" i fragment pieczęci ramiarskiej
Proweniencja