Bez tytułu

ID: 2081

Proweniencja

- ze spuścizny po artyście - kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)

29,5 x 42,2 cm w św. p-p.

gwasz/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "lenica"; sygn. na odwrocie: "ALenica"