Bez tytułu
Lenica Alfred (1899-1977)
ID: 2081
29,5 x 42,2 cm w św. p-p.
gwasz/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "lenica"; sygn. na odwrocie: "ALenica"
Proweniencja
- ze spuścizny po artyście - kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)