Bez tytułu (Puszka Pandory), 1995
Tarasin Jan (1926-2009)
ID: 6110
33,5 x 50 cm w św. p-p.
technika mieszana/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "JTarasin 95"
Datowanie
1995
Proweniencja
na odwrocie napis: "PUSZKA PANDORY"