Bez tytułu, 1966

ID: 5720

Proweniencja

- ze spuścizny po artyście; - kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)

28,3 x 40,7 cm w św. p-p.

akwarela, gwasz/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "Lenica"; sygn. i dat. na odwrocie: "A Lenica / 1966"

Datowanie

1966

Praca posiada szkło muzealne