Akt kobiecy w białym czepku

ID: 4158

Proweniencja

33,3 x 6,2 cm

akryl/drewno

Sygnatura

sygn. na odwrocie: "J. N."

Wyjątkowej urody akt kobiecy w niespotykanym formacie. Wizerunki pływaczek, kobiet w białych czepkach obecne były w twórczości artysty przykładowo w latach 50. Charakterystycznie wydłużona sylwetka, fizyczność kobieca ujęta w rozpoznawalnej dla artysty stylistyce czy intrygujące zastosowanie plam koloru przyciągają uwagę odbiorcy.