Akt kobiecy - praca dwustronna, 1970

ID: 6122

Proweniencja

- dar artysty; - kolekcja prywatna, Polska

58 x 75 cm w św. p-p.

tusz/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "J. NOWOSIELSKI 1970"

Datowanie

1970

na odwrocie fragment kobiecego aktu

Stan zachowania: drobne zagięcia, zaplamienia papieru