Akt kobiecy - praca dwustronna, 1970
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 6122
58 x 75 cm w św. p-p.
tusz/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "J. NOWOSIELSKI 1970"
Datowanie
1970
Stan zachowania: drobne zagięcia, zaplamienia papieru
Proweniencja
- dar artysty; - kolekcja prywatna, Polska
na odwrocie fragment kobiecego aktu