Zimowy poranek w Zakopanem

ID: 3347

50 x 69 cm

akwarela, gwasz/tektura

Sygnatura

sygn. p. d.: Mieczysław Filipkiewicz / Zakopane

na odwrocie napis: „Zimowy poranek / w Zakopanem / Mieczysław Filipkiewicz / Kraków / P. Michałowskiego 17