Zimowy poranek w Zakopanem
Filipkiewicz Mieczysław (1891-1951)
ID: 3347
50 x 69 cm
akwarela, gwasz/tektura
Sygnatura
sygn. p. d.: Mieczysław Filipkiewicz / Zakopane
na odwrocie napis: „Zimowy poranek / w Zakopanem / Mieczysław Filipkiewicz / Kraków / P. Michałowskiego 17