Zimowy pejzaż leśny
Korecki Wiktor (1890-1980)
ID: 6075
33,5 x 48 cm w świetle ramy
olej/płyta
Sygnatura
sygn. l. d.: "WIKTOR KORECKI"
Proweniencja
na odwrocie oprawy pieczęć zakładu ramiarskiego