Zestaw ośmiu karykatur

ID: 7183

Proweniencja

53 x 38 cm w św. ramy

technika mieszana, kredka, ołówek/papier

rys. 1) 15,3 x 10,2 cm, sygn. p. d.: "ak.", opisany p. g.: "wo Gall -";

rys. 2) 19,3 x 15,5 cm, sygn. i dat. l. d.: "a. karpin / 1908_";

rys. 3) 9,5 x 12,5 cm, sygn. p. d.: "a. k", dat. l. d.: "9-XI [?] 1903"., opisany p.g.: "Weiss-";

rys. 4) 9,3 x 9,7 cm;

rys. 5) 12,5 x 8,5 cm, sygn. l. środek: "ak_";

rys. 6) 9,5 x 8,7 cm, sygn. l. d.: "ak";

rys. 7) 9,5 x 9,5 cm, sygn. l. d.: "akarp";

rys. 8) 9,7 x 9,7 cm, sygn. i dat. l. d.: "ak. 1908.", opisany p. d.: "Klein"

Stan zachowania: uszkodzenia papieru