Z cyklu: Stroje krakowskie 2

ID: 1657

38,7 x 21 cm w św. p-p.

akwarela/papier

Sygnatura

sygn. l. d.: "A. Setkowicz"

na odwrocie nalepka firmy ramiarskiej w języku angielskim