Wypas owiec
Ćwikliński Zefiryn (1871-1930)
ID: 2007
32,2 x 36,7 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Z. ĆWIKLIŃSKI / 25"
Datowanie
1925