Wyjazd na polowanie

ID: 3142

14,5 x 30 cm w świetle ramy

akwarela/papier

Sygnatura

sygn. l. d.: "A. Setkowicz"

na odwrocie nalepka: "„ALEKSANDER THOMAS / POZNAŃ, NOWA 5. Tel. 2561 / SALON SZTUKI / MARMURY – ALABASTRY / PRZYBORY ARTYSTYCZNE"