Wojciech Weiss malujący nad morzem
Weiss (Aneri) Irena (1888-1981)
ID: 2819
33,5 x 48,9 cm w świetle ramy
olej/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: "aneri"
Adam Konopacki, Renata Weiss „Aneri Irena Weissowa Wojciech Weiss. Katalog wystawy podróżnej”, Agencja Kultury Konkret, Łaziska Górne, s. 36, poz. 74 (il. barwna)
Datowanie
1935