Wojciech Weiss malujący nad morzem

ID: 2819

33,5 x 48,9 cm w świetle ramy

olej/płótno

Sygnatura

sygn. p. d.: "aneri"

Adam Konopacki, Renata Weiss „Aneri Irena Weissowa Wojciech Weiss. Katalog wystawy podróżnej”, Agencja Kultury Konkret, Łaziska Górne, s. 36, poz. 74 (il. barwna)

Datowanie

1935