Wietrzny dzień
Noskowski Tadeusz (1876-1932)
ID: 3615
85,5 x 62,7 cm
technika mieszana/tektura
Sygnatura
sygn. l. d.: :TAD:NOSKOWSKI:1913
Datowanie
1913
na odwrocie nalepki: (częściowo czytelna): No 22 Autor Tadeusz Nosk… / Tytuł „Wietrzny dzień” Rodzaj dzieła / Cena 200- Adres Data nadesł.; J. WADOWSKI / WARSZAWA / MARSZAŁKOWSKA 121 / SKŁAD FARB / i PRZYBORÓW
Proweniencja