Wietrzny dzień

ID: 3615

10 000 zł

Proweniencja

85,5 x 62,7 cm

technika mieszana/tektura

Sygnatura

sygn. l. d.: :TAD:NOSKOWSKI:1913

Datowanie

1913

na odwrocie nalepki: (częściowo czytelna): No 22 Autor Tadeusz Nosk… / Tytuł „Wietrzny dzień” Rodzaj dzieła / Cena 200- Adres Data nadesł.; J. WADOWSKI / WARSZAWA / MARSZAŁKOWSKA 121 / SKŁAD FARB / i PRZYBORÓW