Wieczór nad morzem

ID: 3449

58 x 118 cm w świetle ramy

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. l. d.: "J Klępiński 1905."

Datowanie

1905

na odwrocie fragment nalepki: "… [?] / bend am Meer” / Prei…"