Widok z Bystrego

ID: 3605

69 x 51,5 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. l. d.: Samlicki

na odwrocie kartka z odręcznym napisem: Samlicki Marcin / Kraków - Rajska 5 …[?] / „Widok z Bystrego na / K…[?] / Cena 110 koron