Widok na kościół Św. Eustachego w Paryżu
Borysowski Stanisław (1901-1988)
ID: 7061
22 x 29,5 cm w świetle ramy
olej/tektura
Sygnatura
sygn. l d.: „Borysowski”
Proweniencja