54 x 93,5 cm
olej/dykta
Sygnatura
sygn. p. d.: "A. Setkowicz 922" [?]
na odwrocie nalepka galeryjna krakowskiego Salonu Sztuki z opisem pracy
Uczeń Jana Matejki i Teodora Axentowicza w swoich obrazach przedstawiał m. in. sceny rodzajowe w wiejskim pejzażu, polowania, zaprzęgi konne, widoki Krakowa. Zajmował się działalnością ilustratorską. Scena z pędzącymi w zaprzęgu weselnikami to dekoracyjny obraz artysty