Wędrowcy

ID: 5656

Proweniencja

24,3 x 33,7 cm w św. p-p.

akwaforta

Sygnatura

sygn. p. d.: "Siestrzeńcewicz / Wilno"

Stan zachowania:

przedarcia, zarysowania papieru

na odwrocie opis: "Siestrzeńcewicz Bohusz 1870-1927 / uczeń ASP w Petersburgu i w Monachium / akwaforta 25 x 34 cm sygnowany / Bibliografia: T. Dobrowolski / Nowoczesne malarstwo / Polska str 191. [długopisem] / No 761" [czerwonym pisakiem]