Wawel od strony południowej

ID: 3023

32 x 27,8 cm w św. p-p

drzeworyt barwny

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: Wł. Bielecki del. et imp. 927

napis autorski l. d.: Wawel od strony południowej / oryginalny drzeworyt/.

Datowanie

1927