Tulipany
Weiss Wojciech (1875-1950)
ID: 1955
64 x 49,2 cm w świetle ramy
olej/płótno
Sygnatura
sygn. lewy bok: "WWeiss"
na odwrocie ramy oznaczenie: "PT 332 [I] 86"