Studium z Podola IV

ID: 586

34 x 49,5 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. monogramem i dat. l. g.: "SK 13"

XVIII Wystawa Sztuki, Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych, Kraków 1913.; IX Esposizione Internazionale d’Arte della Citta di Venezia, 1914.; Wystawa obrazów „Czwórka”, Kraków 1917.

Datowanie

1913

sygn. i dat. na odwrocie: "K. Sichulski / Koszyłowa / 1913"

– nalepka wystawowa: TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ SZTUK PIĘKNYCH W KRAKOWIE / 1913 XVIII WYST. SZTUKI / NR 26 62 / Autor Sichulski Kazimierz / Dzieło p. t. Studjum z Podola IV / Rodzaj ol. Cena 250 K.;
– nalepka wystawowa: WYSTAWA OBRAZÓW „CZWÓRKA” / KRAKÓW, UL. SIENNA 2. / Wystawca: Sichulski Kazimierz / Dzieło: Pejzaż z Podola IV / Cena: 1000 K h / Rodzaj dzieła: ol. / Nadesłane dnia maj 1917;
– nalepka wystawowa: IX Esposizione Internazionale d’Arte / della Citta di Venezia – 1914 / 642;
– nalepka: ph / MERCI / DOGANA ITALIANA;
– napis: cena kor 500 / 300 k. [przekreślone] 250 [przekreślone] / … pł [nieczytelne, przekreślone] / pięćset. …;
– napis: KS 16