Studium głowy konia
Holzmüller Juliusz (1876-1932)
ID: 5109
11,5 x 16,5 cm w św. p-p.
akwarela, ołówek/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "Juliusz Holzmüller"
Proweniencja