Śpiąca kobieta, 1889
Olesiński Ferdynand (1859-1905)
ID: 7213
20 x 14 cm w św. ramy
Sygnatura
sygn., dat. i opisany l. d.: "rys. z nat. Ferd. Olesiński / 889."
Datowanie
1889
Proweniencja