Sosna nad brzegiem morza, 1924
Gałek Stanisław (1876-1961)
ID: 6219
71 x 54,5 cm w świetle ramy
akwarela, pastel/papier naklejony na tekturę
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "ST. GAŁEK / 1924"
Datowanie
1924
Proweniencja