Sosna nad brzegiem morza, 1924

ID: 6219

Proweniencja

71 x 54,5 cm w świetle ramy

akwarela, pastel/papier naklejony na tekturę

Sygnatura

sygn. i dat. l. d.: "ST. GAŁEK / 1924"

Datowanie

1924