Scena rodzajowa z zaprzęgiem
Setkowicz Adam (1876-1945)
ID: 5065
32,7 x 47,5 cm w św. ramy
olej/tektura
Sygnatura
sygn., dat. i opisany l. d.: "Frohes Neujahr! 1942 / A. Setkowicz"
Proweniencja