Scena rodzajowa

ID: 5099

3 800 zł

Proweniencja

31,7 x 19,3 cm w świetle ramy

olej/tektura

Sygnatura

sygn. l. d. cyrylicą: "Oleksa Nowakiwskij"; sygn. monogramem wiązanym p. d.: "ON"