Scena rodzajowa
Setkowicz Adam (1876-1945)
ID: 5
45,5 x 90,5 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. l. d.: "A. Setkowicz"
na krośnie pieczęć: "R. ALEKSANDROWICZ / KRAKÓW, BASZTOWA 11" oraz nalepki galeryjne
Proweniencja