Scena rodzajowa

ID: 5

Proweniencja

45,5 x 90,5 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. l. d.: "A. Setkowicz"

na krośnie pieczęć: "R. ALEKSANDROWICZ / KRAKÓW, BASZTOWA 11" oraz nalepki galeryjne