Scena rodzajowa

ID: 5

23 000 zł

Proweniencja

45,5 x 90,5 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. l. d.: A. Setkowicz

Artysta ukazywał widoki polskiej wsi i ludowych obyczajów. Niekiedy w jego obrazach pojawiały się również pejzaże miejskie. W twórczości Adama Setkowicza widać inspiracje sztuką Józefa Brandta czy Juliana Fałata.

na krośnie pieczęć: R. ALEKSANDROWICZ / KRAKÓW, BASZTOWA 11 oraz nalepki galeryjne