35,5 x 45,5 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Ludwig Jacobsen 25"
Datowanie
1925
Obraz duńskiego malarza Ludviga Jacobsena charakteryzuje się pogodnym, nastrojowym przekazem. Scena rodzajowa z morskim pejzażem w tle przywodzi na myśl regiony południa Europy (artysta od lat 30-tych pracował na Majorce). Prezentowana praca jest ciekawym przykładem dorobku artysty, który rzadko pojawia się na polskim rynku antykwarycznym.