Salome z głową Jana Chrzciciela

ID: 6667

14 000 zł

Proweniencja

19 x 9 cm

olej/sklejka

Sygnatura

sygn. monogramem p. g.: "SG"

na odwrocie nieczytelny napis

Obraz reprodukowany:

"Stanisław Grocholski. Z Żołyni w świat", Gminny Ośrodek Kultury w Żołyni, Żołynia 2023, il. barwna.