Salome z głową Jana Chrzciciela
Grocholski Stanisław (1858-1932)
ID: 6667
19 x 9 cm
olej/sklejka
Sygnatura
sygn. monogramem p. g.: "SG"
Proweniencja
na odwrocie nieczytelny napis
Obraz reprodukowany:
"Stanisław Grocholski. Z Żołyni w świat", Gminny Ośrodek Kultury w Żołyni, Żołynia 2023, il. barwna.