Rybacy ciągnący sieć
Wygrzywalski Feliks Kazimierz (1903-1966)
ID: 6634
49 x 70 cm w świetle ramy
olej/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: "F. K. Wygrzywalski."
Proweniencja