Rodzina pasterzy z bydłem przed ruiną, II poł. XVII w.
ID: 5602
Douw Simon Johannes van (ok. 1630-1677)
ID: 5602
47 x 58 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: "S. v. Douv" (słabo czytelnie, częściowo zatarte)
Datowanie
II poł. XVII w.
na odwrocie nalepki (w tym galeryjne)