Rodzina pasterzy z bydłem przed ruiną, II poł. XVII w.

ID: 5602

47 x 58 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. p. d.: "S. v. Douv" (słabo czytelnie, częściowo zatarte)

Datowanie

II poł. XVII w.

na odwrocie nalepki (w tym galeryjne)