Potok w górskiej dolinie

ID: 3323

27,4 x 17,7 cm w św. p-p.

akwarela/ papier, tektura

Sygnatura

sygn. p. d.: A. Mroczkowski

na odwrocie kartka z dedykacją: Kochanej Geńci / na nowe gospodarstwo/ wujek / 1.X.1932