Portret pani E. T.

ID: 4548

Proweniencja

24 x 16 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "F. Pautsch 1907 [?]"

na odwrocie: nalepka: "Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie. / Nr 1399 / Autor Pautsch Ferdynand / Adres Lwów Lenartowicza 3. / Dzieło Portret pani E. T. / Rodzaj ol. cena wł. pr."; nalepka z numerem "110"; u dołu napis odręczny (autorski?): "p. E. T."