Portret kobiety
Michalak Antoni (1899-1975)
ID: 1449
63 x 45,2 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Antoni Michalak / 1939"
Datowanie
1939
Proweniencja: