Półakt na tle zieleni

ID: 1236

49,8 x 34,7 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. p. g.: "St. Żurawski"

Artysta ze szczególnym upodobaniem przedstawiał piękno kobiecego ciała. Oferowany obraz jest jedną z malarskich wariacji o tej tematyce. Modelka ukazana została z profilu na tle zieleni. Charakterystycznym elementem kompozycji jest barwna chusta osłaniająca fragment ciała dziewczyny.