Pejzaż zimowy z rzeką
Serwin-Oracki Mieczysław (1912-1977)
ID: 3595
32,5 x 43 cm w św. p-p
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: M. Oracki - Serwin 1924 [?]
Proweniencja