Pejzaż zimowy
Filipkiewicz Mieczysław (1891-1951)
ID: 6071
24 x 33,5 cm w świetle ramy
olej/tektura
Sygnatura
sygn. p. d.: "MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ"
Proweniencja