Pejzaż zimowy
Filipkiewicz Mieczysław (1891-1951)
ID: 5067
29 x 56,4 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. p. d.: "MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ"
Proweniencja
Nastrojowy zimowy pejzaż autorstwa krakowskiego malarza. Sygnowana, reprezentacyjna kompozycja namalowana została swobodnymi pociągnięciami pędzla. Górski krajobraz to jeden z ulubionych motywów malarstwa artysty.