Pejzaż zimowy

ID: 5067

7 500 zł

Proweniencja

29 x 56,4 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. p. d.: "MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ"

Nastrojowy zimowy pejzaż autorstwa krakowskiego malarza. Sygnowana, reprezentacyjna kompozycja namalowana została swobodnymi pociągnięciami pędzla. Górski krajobraz to jeden z ulubionych motywów malarstwa artysty.